Przedszkole Miejskie nr 17
w Gorzowie Wlkp.
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Godziny pracy przedszkola


 Ważna informacja
 
Od 1 września 2020 r. nasze przedszkole zmienia godziny funkcjonowania. Jesteśmy dla Was w godzinach: 6:30-16:30

procedura COVID-19

 
Prosimy zapoznać się z aktualnymi procedurami obowiązującymi w naszym przedszkolu w okresie COVID-19. Procedury obowiązują od 1 września 2020 r.
Załączniki:

Zebrania z rodzicami

 
Drodzy Rodzice
 
Dnia 31.08.2020 r. o godz. 16:00 odbędzie się zebranie z rodzicami dzieci 3 letnich. Przy wejściu głównym umieszczona zostanie tablica  z podziałem dzieci na grupy. Prosimy kierować się bezpośrednio do sal wg oznaczeń (od strony placu zabaw). Na spotkanie przychodzi jeden rodzic (bez dziecka). Na terenie przedszkola bowiązuje zasłonięcie ust i nosa.

Półkolonie w mieście

Półkolonie w mieście
 Zachęcamy do skorzystania z półkolonii letnich organizowanych w naszym mieście

Karty na wakacje

Do Rodziców dzieci, które nie uczęszczają  obecnie do przedszkola:
Zainteresowanych pobytem w przedszkolu na okres wakacyjny, prosimy o wypełnienie kart i wysłanie ich na adres: p17@edu.gorzow.pl do końca czerwca 2020 r.
Załączniki:

Informacje dla rodziców

 
DRODZY RODZICE NASZYCH PRZYSZŁYCH PRZEDSZKOLAKÓW
W ZAKŁADCE "NABÓR" ZNAJDUJĄ SIĘ DLA WAS WAŻNE INFORMACJE

Uruchomienie pzedszkola

Drodzy Rodzice
 
Przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola proszę zapoznać się z bardzo ważnymi informacjami zawartymi w załącznikach. W związku z zaistniałą sytuacją jesteśmy  zmuszeni w istotny sposób zmienić organizację przedszkola, np wejście do przedszkola nie przez drzwi główne, tylko od strony placu zabaw. Proszę wszystkich rodziców, którzy zadeklarowali chęć uczęszczania dziecka do przedszkola o wypełnienie oświadczenia o zatrudnieniu i przesłanie skanu/ zdjęcia  na adres e- mail: p17@edu.gorzow.pl. Jest to potwierdzenie woli uczęszczania dziecka i akceptacja warunków. Zgody i oświadczenia, które są zamieszczone pod procedurą proszę wydrukować, wypełnić i przynieść przyprowadzając dziecko. W razie pytań jestem do dyspozycji poprzez portal iprzedszkole lub e- mail
 
dyr. Katarzyna Kasprzak
 
Załączniki:

Konkurs Wymarzony plac zabaw

 Drodzy Rodzice
Obecna sytuacja niestety bardzo pokrzyżowała nam plany związane z obchodami 10 lecia przedszkola. Udało nam się zrealizować jedynie małą cząstkę tego co zaplanowaliśmy. Zakończenie zbiórki na szynobusa Szymka, festyn rodzinny, wspólny bieg 10 lecia, bicie rekordu w grze na instrumentach, wspaniałe przedstawienie dla dzieci, piżama party, pokaz talentów … niestety w tym roku szkolnym te wydarzenia nie będą mogły się odbyć. Chcemy jednak jeszcze w czerwcu doprowadzić do końca konkurs rodzinny „Wymarzony plac zabaw”, bo wiemy, że zarówno dzieci jak i rodzice bardzo się zaangażowali w wykonanie makiet. Wszystkie prace odbierzemy od Państwa w najbliższych dniach. Niestety rozdanie nagród nie będzie tak uroczyste jak byśmy chcieli...
ZASADY ODDAWANIA PRAC KONKURSOWYCH
1. Termin: 25.05.2020- 05.06.2020 (termin nieprzekraczalny)
2. Do makiety należy przytwierdzić metryczkę: autor/rzy, grupa
3. Dzieci aktualnie uczęszczające do przedszkola przynoszą makietę placu zabaw w określonym terminie, zostawiając ją na tarasie przy sali do której są obecnie przypisane informując o tym nauczyciela.
4. Rodzice dzieci, które nie przychodzą do przedszkola przynoszą prace konkursowe w określonym terminie w godzinach: 7:30-16:30 zostawiając ją na tarasie przy sali nr 7
• Wejście przez ogród (od strony placu zabaw)
• Wchodząc na teren przedszkola należy zasłonić usta i nos
• Na terenie przedszkola obwiązuje dystans społeczny 2 m
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 9 czerwca. Wyniki oraz terminy odbioru nagród ogłoszone będą na przedszkolnym profilu portalu facebook oraz na stronie internetowej przedszkola.
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...