Przedszkole Miejskie nr 17
w Gorzowie Wlkp.
 
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

Potwierdzenie woli przyjęcia dziecka

      Dnia 8 kwietnia o godzinie 12:00 zostaną opublikowane listy osób zakwalifikowanych do przyjęcia. Jeśli dziecko znajduje się na liście "ZAKWALIFIKOWANYCH DO PRZYJĘCIA" rodzic zobowiązany jest potwierdzić wolę zapisu dziecka.
 
Z uwagi na stan zagrożenia epidemicznego w kraju i decyzjami Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej. W celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID19 prosimy o pobieranie dokumentu: Potwierdzenia woli zapisu dziecka do przedszkola ze strony internetowej przedszkola: www.p17@edu.gorzow.pl (załązcnik poniżej). Dokument/skan przesłać na adres e-mailowy: p17@edu.gorzow.pl lub wrzucić do skrzynki w formie papierowej umieszczonej przed wejściem do placówki.
 
Termin nadsyłania mailowego lub dostarczenie dokumentu w formie papierowej zgodnie terminami postępowania rekrutacyjnego tj.: od 09 kwietnia do 15 kwietnia 2020 r.
 
Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 17 w Gorzowie Wielkopolskim.
 
Załączniki:

Godziny przyjmowania wniosków

 
 Godziny przyjmowania wniosków o przyjęcie dziecka w Przedszkolu Miejskim nr 17
w Gorzowie Wlkp:

2 - 13 marca
 
poniedziałki: 8:00-17:00
wtorki- piątki: 8:00-15:00

Komunikat

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 17 informuje, że przy rekrutacji 2020/2021 cała ulica Komisji Edukacji Narodowej będzie należała do obwodu naszego przedszkola. Oznacza to, że dzieci zamieszałe na tej ulicy otrzymają punkty za obwód przy składaniu wniosku do naszego przedszkola (10 pkt).

Instrukcja jak wejść na stronę naboru

 
 Poniżej znajduje się instrukcja jak wejśc na strone naboru. Elektroniczne składanie wniosków będzie możliwe od 2 marca 2020 r.
Załączniki:

Rekrutacja

 
 Drodzy Rodzice
 
Juz niedługo rusza rekrutacja do przedszkoli w Gorzowie Wielkopolskim!!!

 Pierwszym etapem naboru jest złożenie deklaracji kontynuacji przez rodziców dzieci uczęszczających już do naszego przedszkola. Kartę kontynuacji należy pobrać u nauczycieli w grupach i złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 12.02.2020 r. Niespełnienie tego wymogu jest równoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu w nowym roku szkolnym. 

Dla rodziców kandydatów do przedszkola, informacje na temat naboru znajdują się poniżej. W razie pytań proszę o kontakt z dyrektorem przedszkola.
 
Załączniki:
 
Ostatnio dodane zdjęciawięcej ...
Losowe zdjęcia z galeriiwięcej ...