GOFIK

 Centrum Zabaw Rodzinnych
- GOFIK -
 
 
   08 lutego 2010r., w poniedziałkowe przedpołudnie wybraliśmy się do Centrum Zabaw Rodzinnych „Gofik” – miejsca, które w każdym z nas powoduje ogromną radość i wywołuje uśmiech na twarzy.
Po przybyciu na miejsce pozostawiliśmy nasze rzeczy w szatni i rozpoczęliśmy zabawę. Każdy z nas mógł znaleźć tutaj coś dla siebie m.in.: zjeżdżalnię, batut, suchy basen z piłeczkami, samochody, motocykle, labirynt tuneli przestrzennych oraz wiele zabawek. Byliśmy zachwyceni i korzystaliśmy ze wszystkich atrakcji.
Największą frajdę sprawiała nam jazda samochodami, zabawa w suchym basenie z piłeczkami oraz zjeżdżalnia, na którą wspinanie się wymagało nie lada odwagi. Bardzo chętnie skakaliśmy również na dmuchanym zamku i to nawet po kilkanaście razy! Mieliśmy również okazję przymierzyć stroje pary królewskiej i zrobić sobie w nich pamiątkowe zdjęcia.
Wszystko to było tak wspaniałe, że nawet się nie spostrzegliśmy a musieliśmy już opuścić ten piękny świat marzeń i udać się w drogę powrotną do przedszkola.
Wszystkim bardzo, bardzo się podobało. Jeszcze długo będziemy wspominać naszą wizytę w „Gofiku”. Była tam świetna zabawa a to super sprawa!
 

Zobacz zdjęcia w galerii

2010.02.08 - GOFIK - Centrum zabaw rodzinnych


Adresy innych stron zawarte w tekście: